Air China Uçak Bileti Ara, En ucuz Air China Uçak Bilet fiyatları - Easytravel.com.tr

Air China Uçak Bileti

Easytravel.com.tr ile bilet almak çok hızlı

Gideceğin günü belirle, sevdiklerinizle ekonomik uçmanın keyfini çıkar…

Air China Air China Rehberi

Çin'in en büyük hava yolu şirketleri arasında yer alan Pekin merkezli Air China, 30 yılı aşkın bir süredir 200'ün üzerindeki destinasyona her yıl 100 milyonun üzerinde yolcu taşıyor. Bu denli yüksek kapasitesi ve hizmet ağı ile yalnızca Çin'in değil; dünyanın en önemli hava yolu şirketlerinden birine dönüşen Air China, gün geçtikçe büyümeye ve değer kazanmaya devam ediyor. Satın alacağınız Air China uçak bileti segmentine göre değişen bagaj hakları, ikram çeşitleri ve konfor seçenekleri, size bir uçuştan bekleyebileceğiniz her şeyi sunuyor.

Net ve Anlaşılır Hizmet Politikası

Hava yolu şirketleri, yüksek rekabet nedeniyle sık sık hizmet politikalarında değişiklik yapabiliyor; daha fazla yolcu çekmek için esnetilen şartlar nedeniyle karışıklığa sebep olabiliyor. Ancak sınırları net şekilde belirlenmiş bir hizmet anlayışına sahip olan Air China'da, tüm hizmetler açık ve anlaşılır şekilde sunuluyor. Örneğin; First Class için 40 kg, Business Class için 30 kg, Economy Class içinse 20 kg bagaj hakkı tanınıyor. Benzer şekilde Fİrst Class ve Business Class için kabin içinde 2 valizlik maksimum 8 kg'a kadar, Economy Class için de kabin içinde tek valiz maksimum 5 kg'a kadar bagaj kapasitesine izin veriliyor.

Her Adımda Air China'nın Desteğini Hissedeceksiniz

Ekstra bagaj hakkından seçeceğiniz koltuğa, yolculuk esnasında size yardımcı olan asistanlık hizmetinden talep edebileceğiniz özel ikramlara kadar her şeyi Air China'ya bildirebiliyor ve kapsamlı bir destek alabiliyorsunuz. Hamile, engelli, yaşlı, hasta, çocuk veya bebek gibi özel bakıma ihtiyaç duyabilen kişilerde kabin ekibi her zaman yardımcı oluyor; standart ikramlar dışında bir talebiniz olduğunda da farklı menüler sunabiliyorlar. Air China'nın yolcularına verdiği destek bunlarla sınırlı kalmıyor; talep edildiği takdirde havalimanından şehir merkezine transfer hizmeti ve konaklama süreci için otel de ayarlanabiliyor.

Eğlenceli ve Doyurucu Bir Yolculuğa Hazır Olun

Dünya yemekleri ve Çin yemekleri ile harmanlanmış füzyon lezzetler; onlarca farklı müzik kanalı, film, oyun ve dergi alternatifleri ile Air China, yolculuğunuzu çok daha keyifli hâle getirmek için tüm detayları düşünüyor. Size konfor, lezzet ve eğlence dolu bir yolculuğun kapılarını açacak olan Air China uçak bileti seçeneklerine göz atabilir, dilerseniz sizin için uygun olan bileti kolayca satın alabilirsi

Kampanya ve Duyurulardan haberdar olmak için;