Ucuza al, kolay uç! Uygun uçak bileti | Easytravel.com.tr

Dubai Havalimanı Uçak Bileti

Easytravel.com.tr ile bilet almak çok hızlı

Gideceğin günü belirle, sevdiklerinizle ekonomik uçmanın keyfini çıkar…

Dubai Havalimanı Rehberi

Dünyanın en büyük havalimanlarından birisi olan Dubai Uluslararası Havalimanı, Dubai’yi ziyarete gelenleri karşılamanın yanı sıra, pek çok ülkeye geçiş için de bir aktarma merkezi konumunda yer alıyor. Dubai Uluslararası Havalimanı’nın ana kullanıcıları olarak Emirates ve Flydubai Havayolları bulunuyor. Emirates Havayolları, havalimanındaki tüm yolcu trafiğinin %60'ını gerçekleştiriyor. Yani her 10 Dubai uçak biletinin 6 tanesi Emirates Havayolları'ndan satılıyor. Hava yolu firmalarının yanı sıra pek çok şirket de Dubai Havalimanı’nı bir merkez olarak kullanıyor. Her hafta bir milyondan fazla yolcuya ev sahipliği yapan Dubai Havalimanı; sunduğu konfor, imkanlar ve hizmet ile misafirlerine gereken özeni gösteriyor.

Dubai Uluslararası Havalimanı Civarındaki Oteller

Dubai Uluslararası Havalimanı, aktarma arasındaki geçişlerde dinlenmek isteyenler ya da havalimanına yakın bir konaklama tercih edenler için havalimanına yakın pek çok otel seçeneği sunuyor:

  • Flora Inn Hotel Dubai Airport
  • Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
  • Dubai International Terminal Hotel
  • Premier Inn Dubai International Airport gibi oteller, zengin seçeneklerden sadece birkaçını oluşturuyor.

Üstün hizmet anlayışı ve misafirlerini en üst seviyede ağırlama çabaları ile Dubai Uluslararası Havalimanı’na yakın oteller, beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 

Dubai Uluslararası Havalimanı Lounge Hizmetleri

Havalimanının karmaşa ve kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin ya da uçuş aralarında ve uçuşlarını beklerken işlerine odaklanmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan havalimanı lounge'ları, özellikle Dubai Havalimanı’nda eşsiz bir deneyime dönüşüyor. Havayolu firmasına özgü ya da genele açık olarak birbirinden farklı lounge hizmetleri sunan havalimanı, ziyaretçilerinin konforunu ve rahatını ilk sırada tutuyor.

Dubai uçak bileti ile girebileceğiniz, her terminal binasında yer alan ve her sınıftan yolcuya hitap eden “Merhaba Lounge”lar misafirperverlik kavramını yeniden tanımlıyor. Çeşitli ihtiyaçların yanı sıra uluslararası mutfaklara hitap eden bir açık büfe ve full bar hizmeti ile göz dolduran bu lounge'ler misafirlerini bekliyor.

Dubai Uluslararası Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehre ya da şehirden havalimanına ulaşım için konforu tercih edenler genellikle “özel karşılama hizmetleri” adı altında geçen daha yüksek maliyetli ama daha rahat ulaşım aracını tercih ediyor.  Ancak birinci ya da üçüncü terminalden metro güzergahında yer alan bir otele gitmek isteyenler için metro çok daha uygun bir tercih olma özelliğini koruyor. Taksi ile gideceğiniz otele ya da şehir merkezine ulaşımın oldukça yaygın olduğu Dubai’de otellerin müşterilerine özel sunduğu shuttle bus hizmetleri de bir alternatif olarak yerini alıyor.

Dubai Havalimanı

Kampanya ve Duyurulardan haberdar olmak için;