Etihad Hava Yolları Uçak Bileti Ara, En ucuz Etihad Hava Yolları Uçak Bilet fiyatları - Easytravel.com.tr

Etihad Hava Yolları Uçak Bileti

Easytravel.com.tr ile bilet almak çok hızlı

Gideceğin günü belirle, sevdiklerinizle ekonomik uçmanın keyfini çıkar…

Etihad Hava Yolları Etihad Hava Yolları Rehberi

Etihad Hava Yolları, yüksek hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası ile yola çıkmış, kısa sürede kurulduğu yer olan Abu Dhabi'nin sınırlarını aşarak dünyaya yayılmıştır. Günümüzün en çok bilinen hava yolu şirketleri arasında yer alan Etihad, başarılarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam etmektedir. Siz de İstanbul'dan Berlin'e, Berlin'den Moskova'ya kadar dünyanın pek çok noktasına Etihad ile uçabilir, böylece firmanın sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Etihad Sayesinde Dünyanın Dört Bir Yanında Telefonunuzdan Check-in İşlemi Yapabilirsiniz

Yalnızca online check-in imkanı sunmakla sınırlı kalmayan Etihad, aynı zamanda dünyanın neresinde olursanız olun telefonunuza yükleyebileceğiniz Etihad Hava Yolları uygulamasıyla size her yerden check-in yapabilme ayrıcalığı tanıyor. Tüm bu kolaylıklarının yanı sıra yaşlılar, hamileler, fiziksel veya zihinsel engelli kişiler için özel hizmet anlayışına sahip olan kuruluş, diyet yapanlar için de özel menüler sunuyor. Etihad aracılığıyla oluşturacağınız rezervasyonlarla şirketten havaalanı transfer hizmeti de alabiliyorsunuz. 

Detaylandırılmış Etihad Bagaj Hakları

Etihad, bebeklerin ve çocukların bagaj imkanlarından özel ekipmanlara kadar kapsamlı ve detaylandırılmış bir bagaj hakkı hizmeti sunuyor. Bebekler için 10 kg'a kadar bagaj hakkı sunan hava yolu şirketi, çocuk ücreti ödenen çocuklara ise yetişkinlerle aynı bagaj haklarını tanımlıyor. Her yolcu için sunulan standart bagaj hakkında maksimum 32 kg'a kadar yalnızca büyük bagaj ücreti alınıyor. 32 kg'ı aşan veya 300 cm geçen tek parça bagajlar ise şirket tarafından kabul edilmiyor. Ek olarak standart bagaj hakkı dışında satın alacağınız Etihad Hava Yolları uçak bileti segmentine bağlı olarak farklı opsiyonlar da sunulabiliyor. 

Standartları Yüksek Bir Uçuşa Hazır Olun

Etihad'ın standart yolculukları; yatırılabilir ekstra rahat koltuklardan, tam boy battaniyelerden ve geniş oturma alanlarından oluşuyor. Üstelik istediğiniz koltuğu ekstra ücret ödemeden seçebiliyorsunuz. Böylece yolculuğunuz boyunca Etihad'ın sunduğu standart hizmetler dahi beklentilerinizi aşmayı başarıyor. Uçuş yapılan noktalardan ilham alınarak hazırlanan dünya mutfağı yemekleri ise sevdiğiniz tatlı ve içecek seçenekleri ile birlikte servis ediliyor. Dilediğiniz yere standartların üstünde bir hizmet anlayışı ve uygun fiyat avantajıyla uçmak istiyorsanız Etihad Hava Yolları uçak bileti alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Kampanya ve Duyurulardan haberdar olmak için;