Ucuza al, kolay uç! Uygun uçak bileti | Easytravel.com.tr

Honk Kong Havalimanı Uçak Bileti

Easytravel.com.tr ile bilet almak çok hızlı

Gideceğin günü belirle, sevdiklerinizle ekonomik uçmanın keyfini çıkar…

Honk Kong Havalimanı Rehberi

Hong Kong Havalimanı, kargo trafiği ve yolcu sayısı bakımından dünyanın en yoğun havalimanlarından bir tanesidir. Çoğu bölümü denizin doldurulmasıyla elde edilen alan üstüne kurulmuş olan Hong Kong Chek Lap Kok Havalimanı, Hong Kong seyahatlerinizde uçuşlarınızın son durağı olacak. Hong Kong Havalimanı'na indiğiniz andan itibaren seyahatinizi en keyifli şekilde tamamlamak için birçok farklı plan yapabilirsiniz. Hong Kong şehri, görülmeye değer birçok park, festival, etkinlikler, yapılar ve özellikle ticaretteki ünü nedeniyle her zaman için ilgi gören şehirler arasında yer almakta. Hong Kong Havalimanı uçak bileti araştırmalarınızı, planladığınız seyahat tarihinden birkaç ay önce yapmaya başlarsanız, avantajlı uçuşlar ile şehri ayrıntılarıyla keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Hong Kong Havalimanına Ulaşım

Hong Kong Havalimanı, Kowloon şehrinin yaklaşık olarak 50 kilometre batısında yer almakta ve yolcuları için farklı ulaşım yolu avantajları sağlamakta. Konumu itibari ile havalimanına hem kara hem de deniz vasıtaları ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hong Kong uçak biletinizi aldıysanız; hem oraya ulaşımda hem de oradan gitmek istediğiniz noktaya ulaşımda birçok seçeneğiniz bulunuyor. Karayolu ulaşım imkanları arasında Havaalanı Ekspress treni, halk otobüsleri ve taksiler var. Bunların dışında ise yolculara feribot, vagon, araba kiralama ve limuzin seçenekleri sunuluyor. Ayrıca havaalanında saatlik, günlük ve uzun süreli olmak üzere birçok park alanı da yer alıyor. Havaalanı, şehir merkezinden ortalama olarak bir saat uzaklıkta bulunuyor.

Sanat, kültür ve ticaret merkezlerinen biri olan şehir, her yıl pek çok turistin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Asya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Hong Kong’da konaklamak için pek çok seçeneğiniz var. Fiyatları dönem dönem değişiklik gösteren hostel gibi uygun ücretli seçeneklerde veya oldukça lüks olan beş yıldızlı otellerde konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat planlamanızı yaparken, şehrin neresinde ve nasıl bir yerde kalmak istediğinize karar vererek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Uçuşunuzu Beklerken Sıkılmayın!

Hong Kong Havalimanında, uçuş sonrası yorgunluğunuzu biraz olsun atmak veya uçuşunuzdan önce keyfili zaman geçirmek istiyorsanız birden fazla seçeneğiniz bulunuyor. Havalimanı içerisindeki kafeler, duty free, restoran, mağaza ve dinlenme alanları sayesinde zamanınızın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Ayrıca, havalimanı içerisinde bulunan ATM'ler sayesinde de acil banka işlemlerinizi uçuşunuzu beklerken gerçekleştirebilirsiniz. Hong Kong Havalimanında ve şehirde katılacağınız herhangi bir aktivitede, harcamalarınızı yaparken Hong Kong’un resmi para birimi olan Hong Kong dolarını kullanmanız gerekir. Seyahate çıkmadan önce veya vardığınızda döviz bürolarından bu para biriminde para bozdurarak, şehre özgü hediyelik eşyalar alabilir ve seyahatinizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Hong Kong Havalimanı uçak bileti araştırmanıza bir an önce başlayabilirsiniz.

Honk Kong Havalimanı

Kampanya ve Duyurulardan haberdar olmak için;