Lufthansa Hava Yolları Uçak Bileti Ara, En ucuz Lufthansa Hava Yolları Uçak Bilet fiyatları - Easytravel.com.tr

Lufthansa Hava Yolları Uçak Bileti

Easytravel.com.tr ile bilet almak çok hızlı

Gideceğin günü belirle, sevdiklerinizle ekonomik uçmanın keyfini çıkar…

Lufthansa Hava Yolları Lufthansa Hava Yolları Rehberi

Lufthansa Hava Yolları

Dünyanın en önemli hava yolu firmalarından biri olan Lufthansa Hava Yolları, yaklaşık 100 ülkede 200 farklı noktaya yaptığı uçuşlar ile hizmet veriyor. Almanya'nın ulusal hava yolu şirketi olan Lufthansa, Avrupa'nın en büyük 2. hava yolu firması olarak dikkat çekiyor. Diğer ortak hava yolu işletmeleri ile iş birliği içerisinde 410 farklı noktaya uçuş gerçekleştiren firmanın filosu, Almanya'da bulunan ve Avrupa'nın en büyük havalimanı olan Frankfurt Havalimanı'nda yer alıyor. 2008 yılında dünyanın en iyi hava yolu firması olarak seçilen Lufthansa, Swiss International Air Lines ve Austrian Airlines firmalarını da elinde bulunduruyor. 

Konforlu ve Güvenli Uçuşlar

Yolcu taşıma kapasitesi bakımından Avrupa'da ilk sırada yer alan ve dünyada ise dördüncü konumda bulunan Lufthansa, sunduğu hizmetler ile yolcularına konforlu ve güvenli bir seyahat imkânı tanıyor. Ekonomi, Business ve First Class yolcu sınıfları bulunan firma, uzun uçuşlar için yeni oluşturulan Premium Ekonomi sınıfıyla da fark yaratıyor. Ekonomi ve Premium Ekonomi sınıflarında 1 adet 8 kg'a kadar el bagajı taşıma hakkı bulunuyor. Business ve First Class yolcular ise 2 adet 8 kg'lık el bagajı taşıyabiliyor. Kayıtlı bagaj limiti ise Ekonomi için 1 adet 23 kg ve Premium Ekonomi için 2 adet 23 kg olarak belirlenmiş. Business sınıfı 2 adet, First Class sınıfı ise 3 adet 32 kg'lık bagaj hakkında sahip durumda bulunuyor. 

Eğlenceli ve Rahat Yolculuk İmkânı

Lufthansa Hava Yolları uçak bileti aldığınızda, uçak içi eğlence ve konfor da beraberinde geliyor. Tüm yolcu sınıflarında konforlu bir seyahat geçirmenizi amaçlayan Lufthansa, özel tasarım koltukları ile daha geniş bir oturma alanı sunuyor. Toplamda 300'e yakın uçak ile hizmet veren firma, uzun ve kısa mesafeli uçuşlarda yolcular için en rahat seçenekleri yaratıyor. Ekonomi sınıfı yolcular, tüm uçuşlarında sıcak ve soğuk içecek çeşitlerinden ve zaman zaman yemek seçeneklerinden yararlanabiliyor. Premium Ekonomi yani uzun yol uçuşlarına Lufthansa Hava Yolları uçak bileti alanlar ise özel çinili tabaklarda servisin keyfini çıkarıyor. Business Class yolcularına özel menüler sunulurken, First Class yolcular ise uzun uçuşlarda dünyanın en iyi şeflerinin hazırladığı yemeklerin tadına bakıyor.

Online Check-in ve Ek Hizmetler

Uçuşa 23 saat kala başlayan online check-in işlemleri, son derece rahat bir şekilde akıllı cihazlar üzerinden yapılabiliyor ve koltuk seçimi ile birlikte tamamlanıyor. Biniş kartını hem yazıcıdan çıkarabiliyor hem de dilerseniz telefonunuza SMS ya da mail olarak göndererek dijital biniş kartı elde edebiliyorsunuz. Uzun mesafe uçuşlarında sınıfı ne olursa olsun Sports 24 kanalı ile eğlenceli bir hizmet veren Lufthansa Hava Yolları; futbol, basketbol, tenis ya da Formula 1 gibi sporları takip edebilmenizi sağlıyor. Ayrıca dünyanın ilk uçakta internet hizmetini sunan FlyNet ile internete girebilmenizi sağlayan Lufthansa, zaman zaman uyguladığı promosyon ve kampanyalarla yolcularına keyifli uçuşlar sunuyor. 

Kampanya ve Duyurulardan haberdar olmak için;