Ucuza al, kolay uç! Uygun uçak bileti | Easytravel.com.tr

Singapur Changi Havalimanı Uçak Bileti

Easytravel.com.tr ile bilet almak çok hızlı

Gideceğin günü belirle, sevdiklerinizle ekonomik uçmanın keyfini çıkar…

Singapur Changi Havalimanı Rehberi

Dünyanın en güzel havaalanlarından biri kabul edilen Changi Havaalanı, Singapur'da yer alıyor. Defalarca en iyi havaalanı  seçilen ve aldığı ödüllerle ziyaretçilerine sağladığı konfor tescillenen işletme, ulaşım kolaylığı, içinde yer alan hizmet alanları, gezi bölümleri ile beğeni kazanıyor. Singapur Changi Havaalanı, bir geçiş veya varış istasyonu olmanın yanında başlı başına bir gezi alanı olarak görülüyor. 

1800 Futbol Sahası Büyüklüğündeki Dev Terminal

Singapur havaalanı 1981 yılından bu yana hizmet veriyor. Zaman içinde açılan dört terminal ile genişleyen işletme bugün 1800 futbol sahası büyüklüğüne sahip. Singapur uçak bileti alan misafirler, 60 ülkeden havaalanına geliyor. 250'den fazla şehre uçuş gerçekleştirilen alanda 100'ün üzerinde hava yolu şirketi hizmet veriyor. Singapur uçak bileti alan ve alana iniş yapan ziyaretçiler, şehre ulaşmadan önce havaalanı içindeki AVM'den alışveriş yapabiliyor ve ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Otellerin bulunduğu mekanda, teknoloji bölgesi, sinema salonu, oyun parkurları yer alıyor. 

Eğlence Alanları ile Dünyanın En İyisi

Kelebek ve orkide bahçesi, kaktüs bahçesi, japon balığı (koi) havuzu bulunduran, çocuklu aileler için çocuk oyun alanları, oyun konsolları sunan Changi Havaalanı, içinde tropikal konseptte küçük bahçeler bulunduruyor. Dünyanın ilk ve tek kelebek bahçesi alanda yer alıyor. Havaalanlarının sıkıcı atmosferine alternatif olarak tasarlanan doğal alanlar, ziyaretçilere kendilerini doğanın kollarında hissetme şansı tanıyor. Yapay şelale bulunduran bahçeler içinde 200 etobur bitki yer alıyor. Huzur dolu bahçelerde binlerce kelebek yaşamını sürdürüyor. Nadir aşk merdiveni ağaçlarının, orkidelerin süslediği bahçelerde dev Japon balıkları da görülebiliyor. Küçük havuzlarda görülebilen balıklar yaşamlarına bu doğal alanda devam ederken, havaalanının atmosferine de renk katıyor. Kaktüs ve ayçiçeği bahçeleri misafirlerin ruh halini dinginleştirirken, tropik hayatın güzellikleri göz önüne seriliyor. 

Kolay Ulaşım, Seçkin Hizmet

Havaalanından yarım saatte şehir merkezine ulaşılabiliyor. Mavi ve yeşil hatlarla havaalanına direkt varılabiliyor. MRT adı verilen, Mass Rapid Transit metro sistemi aracılığıyla kolaylıkla yolculuk yapılıyor. Taksi ile havaalanı ulaşımı sağlanabiliyor. Havaalanında yer alan ATM tipi yolcu bilgilendirme makineleri sayesinde havaalanında yolcuların neler yapabileceği, nereye nasıl ulaşacağı açıklanıyor. Yolculara rehberlik eden sistemler, havaalanında misafirlere konfor sağlıyor. Singapur'da ulaşım araçlarında kullanabileceğiniz Singapore Tourist Pass (STP) kartları bulunuyor. Bu kart ile MRT ve LRT sistemleri kullanılabiliyor. Günlük kartlar, ön ödemeli alınarak binişlerde ekstra ücret ödenmeden geçiş sağlanıyor. Havaalanı içinde premium hizmet sağlayan birçok lounge bulunuyor. Özel güvenlik ile korunan lounge'lardan her terminalde yer alıyor. 

Singapur Changi Havalimanı

Kampanya ve Duyurulardan haberdar olmak için;