İçindekiler[göster]

Easy Group şirketleri çatısı altında hizmete başlayan Easy Avia, Romanya milli havayolu TAROM'un Türkiye'deki resmi temsilcisi oldu.

Easy Group şirketleri çatısı altında yakın zamanda hizmete başlayan Easyavia markası yakın tarihte Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nden Havalimanı Yer Hizmetleri C grubu temsil, gözetim ve yönetim ruhsatını alarak beş farklı meydanda faaliyetlerine hız vermişti.

Easy Group'tan yapılan açıklamada 10 Ocak itibarıyla TAROM'un Türkiye Cumhuriyeti resmi temsilcisi oldu.

Easy Group, Tarom Romanya Havayolları’nın Türkiye’de icra edeceği operasyonların temsil, gözetim ve yönetim faaliyetlerini üstlendi. Easyavia markası pandemi döneminde pek çok havayolu ofis kapatma kararı almışken; havacılık faaliyetlerine hız kazandırmış ve Türkiye’deki pek çok istasyonda faaliyet alanını genişletmişti.

EASY GROUP 

1999 Yılından bu yana acente sektöründe görev alan Onur Gökhan Hakvar tarafından Hakvar Turizm LTD. ŞTİ. ticari adı ile ilk kez Şişli’de şehir ofisi olarak faaliyetlerine başlayan Easy Ticket and Travel markası, 2016 yılında ilk havalimanı ofisini ise Atatürk Havalimanında açarak turizm sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır. 2022 yılına girerken tam 17 ofise sahip olan firma; başarılı ekip ve büyüme stratejisi ile adından söz ettirmektedir. Istanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen, Ankara, İzmir, Bodrum ve son olarak Antalya ofisleri ile büyümeye devam etmektedir.

Kategoriler: Basında Biz