İçindekiler[göster]

EASY SAĞLIK

Easy Sağlık ailesi olarak uzun süreli turizm geçmişimizi 2021 yılında sağlık kanadı ile birleştirerek, Sağlık Bakanlığı uluslararası sağlık turizmi yetki belgemizle Easy Sağlık markasını oluşturduk.

Hizmet vereceğimiz sağlık alanlarını titizlikle seçerek en başarılı sağlık kuruluşları, doktorlar ve klinikler ile anlaşmalarımızı sağladık. Alanında deneyim sahibi ve en önemlisi her bir hasta ve hasta yakınına ayrı değer veren ailemizle birlikte başarılı adımlar atan bir kuruluş olduk.

Hasta ihtiyaçlarını anlayıp her zaman ulaşılabilir durumda olan ekibimizle, tıbbi teknolojisi en üst düzey tesislerde en güncel ve başarılı tedavileri sunuyor, tedavi sonrası takip ve destek ile tüm süreçte misafirlerimizi asiste ediyoruz. Easy Sağlık olarak tüm hastalarımıza saygılı, eşit yaklaşan, hasta ve hasta yakınlarına güven veren, dünyaca ünlü hastane, klinik ve doktorları hastaları ile buluşturan, konaklama, uçak bileti, transfer, turistik gezi alanlarında deneyimi ile fark yaratan bir kuruluş olmak temel ilkemiz.

SAÇ EKİMİ

Saç ekimi, çeşitli nedenlerle saç kaybı yaşayanlarda, saçın daha sağlıklı ve yoğun olduğu bölgelerden (genellikle bu başın arka kısmıdır) uygun klinik ortamlarda sağlıklı saç köklerinin alınarak saç kaybı yaşanan bölgelere nakledilmesi işlemidir. Saç ekimi operasyonları farklı yöntemlerle yapılmaktadır.

OBEZİTE CERRAHİSİ

Tüp mide ameliyatı midenin yaklaşık %80’lik kısmının cerrahi olarak çıkarılmasıyla gerçekleştirilen bir obezite ameliyatıdır. Birden fazla mekanizmayla hastanın kilo vermesi sağlanmaktadır. Öncelikle yeni oluşturulan mide, normal mideye göre belirgin derecede azalmış hacmi nedeniyle daha az gıda ve böylece daha az kalori alınmasına neden olur. Ancak asıl etkisinin gıda alımını kısıtlamaktan öte mide bağırsak sistemindeki özellikle açlık, tokluk ve kan şekeri kontrolünü sağlayan hormonlar üzerinde meydana getirdiği değişimdir. Burada hastaların bilmesi gereken bir diğer önemli nokta ameliyattan sonra kendilerini bambaşka bir hayatın beklediğidir. Beslenme ve diyet uzmanı rehberliğinde düşük karbonhidrat-yüksek proteinli bir diyet uygulanması, ufak porsiyonlarda daha fazla sayıda öğünlerin düzenlenmesi, iyi çiğneme alışkanlığının kazanılması, günlük multivitamin, kalsiyum ve D vitamini takviyesinin yapılması, fizik egzersizlerin buna eklenmesi büyük önem taşımaktadır. Anlaşmalı hastanelerimizde Obezite cerrahisi süreçlerinde deneyimli; diyetisyen, dâhiliye, psikolog ve genel cerrahi uzmanlarından oluşan obezite cerrahisi ekiplerimiz ile sürecin en başından sonuna kadar sizleri bilgilendiriyoruz.

Kategoriler: Sağlık Turizmi